Vegan hot-dogFoto: Vegan Restoran V
Toidutare 26. juuli 2019 10:25
Laupäeval korraldavad iga-aastase Taimetoidumessi tegijad Kultuurikatlas esmakordselt ehtsa veganfestivali koos muusikaliste etteastete, põnevate loengute, taimse toidu ja vegantoodetega. Suvine kogupereüritus Tallinn Vegfest 2019 toimub nii Kultuurikatla siseruumides kui ka õuealal.


Festivali väli- ja sisealal on kokku ligi 100 vegantoidu ja -toodete pakkujat Eestist ja naaberriikidest. Põnevaid tänavatoite nagu grillmaisi, veganšašlõkki, vegan hot doge ja burgereid, jahutavaid jooke ja jäätist saab nautida festivali õuealal. Kultuurikatla siseruumides on lisaks toidule ka tarbekaubad, kosmeetika, kodukeemia ja muud põnevat.


Muusikaliste etteastetega esinevad teiste seas Elina Born, Mick Pedaja ja Angeelia Pedaja. Loengutesaalis astuvad üles perearst Marta Velgan, toitumisnõustaja Eliis Salm, Läti loomakaitseaktivist, raadiosaate juht ja TEDx Riga esineja Sandris Ādminis ning üllatusesinejana USAst maailmakuulsa HappyCow rakenduse turundusjuht Ken Spector. 


Tallinn Vegfest 2019 on Tallinna Kultuurikatlas 27. juulil kell 10-19. Pilet festivalialale maksab 2 eurot. Piletimüük toimub kohapeal.