Toiduuudised

TV3 VIDEO | Kas taimetoitlasest ajateenija jäetakse kaitseväes nälga? (11)

LISA KOMMENTAAR

yyy 16. september 2018 18:28
Liha söömine tegelikult väsitab ja mingeid kasulikke aineid seal ei ole. Ajupesu liha söömise kasulikkusest tuleb uksest ja aknast. Siiski, loomase toitaine tarbimine on puhtalt kultuuriline - vanasti söödi seda mida kätte sai. Taimetoidu puhul on ammu ära tõestatud, et enamus terviseprobleeme kaovad, kui taimetoitu sööd. Kui Eestis, nagu mujal maalilmas oleks taimetoit vabalt kätte saadav igal pool, ei peaks sellest eraldi kirjutama. Eesti omapära, liigume aeglasemalt kui muu maailm. Aga ärge olge kadedad, las olla ka taimetoidust artikleid. Ning ärge eputage sellega, et sööte laipu ning oma teadmatusega ning harimatusega toitumise alal.
Telefon 17. september 2018 16:56
Teadmatus toitumise alal on hoopis sinul kulla inimene.
Kõik suurepärased veganid on alakaalulised ja kõhetud nagu oleks kummitust näinud.
Kust otsast on see tervislik?
gee 16. september 2018 11:45
Lihas on palju energiat andvaid aineid, mul kodus tehakse vahetevahel taimetoitu, noh jah, 15 min peab, nagu oleks söönud ja siis on kõht tühi ning ihaldab veel midagi. Sööd ära tüki liha ja tunned, kuidas lihased hakkavad surisema ja jaksu tuleb. Kaitseväes, kus tuleb raskeid kehalisi harjutusi teha, on ilma lihata väga keeruline hakkama saada.
Maltsaisane 16. september 2018 10:48
Lödipüks ja tropp on see isane, kes liha ei söö! Nagu mingi pirtsutav eit. Sellise tropiga pole sõjas midagi teha, kes maltsa mälub.
H 15. september 2018 14:12
Väga suur austus, et ajaga kaasas käitakse ja pakutakse ka taimetoitu neile, kes seda soovivad! Meeldiv üllatus. :)
t 15. september 2018 13:03
Keegi tunneb süümekaid vist
tõsinemees 15. september 2018 05:49
jälle üks põhjus et ära viilida
Ega praegugi midagi teisiti pole 14. september 2018 20:18
Veganist joogalemb mammi narvast oma teismelise pojaga peale paastulaagrit pistsid mõlema suupoolega burgerit!
JUHAN 14. september 2018 17:31
Teatavasti on moslemite jaoks nende usikaanonite järgi sealiha r o o j a n e toit. . Aga vene sõjaväes neile keegi erandit ei teinud, lambalihapilaffi ei serveerinud. Kõik pidid ühte ja sedasama sealihaga keedetud kapsasuppi sööma. Ka kõik tšhurkadd. Mõned paastusid küll mõned päevad, kuid nädala pärast pistsid ka kõige veendunumad mussulmannid seda suppi kahe suupoolega. Kui p# on ikka hele, ega siis pole seda vastuhakku kuigi kauaks.
Tiit 15. september 2018 07:08
Meil oli ka vene kroonus neid tšurkasid moslemeid. Uks eksemplar ka sealiha algul ei söönud ütles, et Allah ei luba. 2 nädala pärast pani kahe suupoolega seapekki sisse. Küsisime ka, et kuidas niimoodi, Akkah ju ei luba. vastus oli lihtme: "Allah on kodus, siin Allahhi ei ole".

Lasteaed! 14. september 2018 12:36
Sõjaväes pannakse sõdurile vastav, energiaküllane ja valkuderikas toit ette. Kui ei kõlba teed kätekõverdusi. Küll nälga tunned.