LIHA POLE VAJALIK: Enda last veganina kasvatav ema on veendunud – laps saab kõik vajaliku kätte taimedest, puuviljadest ning seemnetest.Foto: Vida Press
Teele Talve 5. mai 2016 06:00
Doktor Adik Levin ei kiida laste äärmuslikku taimetoitlust heaks – see ei ole päris õige lapse arengule! 

Doktor Adik Levin ei kiida laste äärmuslikku taimetoitlust heaks – see ei ole päris õige lapse arengule! 

Vähe sellest, et radikaalsed veganid ei tarbi ise midagi, mis vähegi seotud loomade, lindude või kaladega – päris paljud teatavad veendunult, et sama peaksid järgima ka nende lapsed. 

Tallinnas elav Liis (nimi toimetusele teada) on kolmeaastase poja ema ja otsustanud kasvatada last enda sõnul looduslikul viisil – liha- ja vaktsiinivabana. Ema, kes on juba aastaid liha söömisest hoidunud, on veendunud, et sama on hea ka lapsele. "Ma olen talle liha pakkunud küll, aga ta ei taha seda eriti." 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (254)

ilus inimene olen sees 21. mai 2016 07:11
Ma ei anna üldse raha ega toitu oma lapsele.
Oo,kordamist väärt leid 6. mai 2016 12:24
konsa / 13:02, 5. mai 2016
Ema ei söö iga päev ka muna ja piima, sest needki toiduained on tema hinnangul seotud loomade piinamisega.
-.-..-.-
eh, ise PIINAB innukalt LAST
kas see ei ole mitte laste vastane vägivald
+66 -6 "
aga sellele jku meeldib lapse piinamine 6. mai 2016 15:11
milleks ta siis ilma tõi? Isegi piinamist ja tervise rikkumist panevad nõmedad pahaks. Emmel lusti kui palju tulevikus lapse valu ja vaevusi nautides.
Oo,kordamist väärt leid 7. mai 2016 16:11
Gorilla / 00:58, 7. mai 2016
Laps on vanema omand. Mitte riigile kuuluv asi.et dr. Ütleb ja nii ongi.mida lihast saab? Muid aineid saab taimsest v.a b12. Miks ma pean liha sööma. Kui taimsest saab enamus vajaliku? Üks ahv sôjaajal läks USAsse. ja kuulutas kôigile. et saab loomi tappa ja nende liha süüa. Nüüd söömegi ühe ahvi kuulutatud liha. Laps ei nägi mitte kuidagi. Siin nähakse et süüakse mônda juurikat ja sellest ka vajalike ainete puudus. Palun kirjutage mida lihast saab st kôik ained? Kirjutage mida taimsest puudu jääb? Kui te maksate kompensatsiooni 500 tuhhi. rohkem ei komenteeri. Palun vôtke pikaajalised veganid sôna ja kirjutage fakte kel lapsed veganid! Millised faktid peavad paika. Millised ei pea. Eelnevalt kirjutatud et hakatakse tervise pärast veganiks. Nii tehakse ja aitab. Kui palju GMO liigub ei tea kuid usun et vähem kui igale loomsele toidule lisatud aineid. Ka taimsetel on pestitsiidid miga sööme iga päev. Kuid aine taime kasvades väheneb. Laps kuulub mulle mitte riigile. Lapse ôrn seedekukg ei suuda tihket liha seedida ja probleemid tekivadki. Kui ma ei taha. Kas te sunnite loomset toitu sööma sest ühiskond seda nôuab? Mina otsustan mida söön k.a laps. Artikkel on inimeste ip aadresside vajalikkusest. Kas mul on kohustus loomset tarbida? Ei! Uurida enne taimse ja looma fakte ja siis môelda kumbast saab vajalikke aineid kätte!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS