Kolumnid

KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Kivi kõrts (Alatskivil): mis valemiga see puhvet toimib? Siit õhkab kaugele ehedust ja jämedaid maitselubadusi 

Karmo Tüür, 26. detsember 2021 10:15

Kollaaž

Foto: 2

Iga takistus on ühtlasi võimalus. Kuna eri asjaolude tõttu pole ma enam eri linnade vahel tiksunud, siis hakkasin mõtlema, et kuidas pääseda seni pöidlaga torkimata puhvetite manu. Ja näedsa, leidus hea kamraad, kellega hakkasime mööda lõunapoolseid, Tartust mõõdukas raadiuses olevaid söögikohti kolama. Ise ma ju automees pole, loadki iidamast-aadamast aegunud, kamraad aga naudib oma hea masinaga sõitmist ... ja nii sündiski hea sümbioos.

Seekord sümbioseerusime Alatskivile, kus – ennäe imet – tegutseb suisa mitu toidupesa. Võtsime ette kõige teeäärsema – Kivi kõrtsi. Hämarduvas talveõhtus õdusesse pisikesse ruumi sisse astudes võttis vastu köögist hüütud „tere“ ja kahe ainsama kunde veidi imestunud pilk.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Kalarestoran (Pangodi): kulinaarset orgasmi siit puhvetist ei leia, kuid hästi oskavad nad süüa teha ikkagi
12.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Ränduri Pubi (Tartu): siiras sillas ja püsti, kiites oskust teha lihtsat rooga nii uskumatult maitsvana!
05.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Platz (Tallinn): jääb kuhugi horisondist allapoole, praepöidlast saaks aga telefoniposte teha
30.11.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Kolm Sibulat (Tallinn): veidi mage lugu ja löntis olemine