Toiduuudised

10 LIHAMOODI VEGETOITU: pikkpoiss, hot dog ning mitmed muud üllatavalt lihavabad toidud (9)

LISA KOMMENTAAR

lihamaitse 10. oktoober 2019 13:11
Mis maitse on lihal? Polegi ju erilist maitset, maitse saavutatakse maitseainetega :). Sama ka lihavabade toitudega - kasutatakse sarnaseid maitseaineid. Maitseained ja maitsetaimed on ju taimsed ja pigem küsiks, kui liha on nii maitsev, siis miks on vaja liha maitsestada ;)? Siit järeldub hoopis, et iga lihatoiduline on kapi-vegan, kes soovib lihale taimseid maitseid. Võrdluseks siis, et ükski taimetoiduline ei maitsesta ju oma toitu lihaga. Huvitav, et kui lihatoiduline sööb porgandid, on ta terviseteadlik, aga kui taimetoiduline sööb porgandit, siis on ta juurikaõgija.
8. oktoober 2019 21:31
Mulle veganid meeldivad kuna,siis jääb normaalset toitu normaalsematele inimestele rohkem!🤗 Huvitav kas ürginimesed tigusid ka juurikatest ja keeldusid loomanahkade kandmisest?🤔😂
maitse asi 8. oktoober 2019 18:07
veganlus on äge värk- taimetoit maskeeritakse ja maitsestatakse ja see sarnaneb lihatootele, aga mina, kui lihatoiduline tahaks ka ennast veganlaste seltsis hästi tunda ja süüa näiteks ühepajatoitu, milles on kasutatud ainult liha, aga et kõik näeks välja nagu lihavaba hautis ja maitseb nagu kartul, kaalikas ja porgand. Ma tunneksin veganite keskel ennast päris ahistatuna, kui ma sööksin naturaalset liha, mis näeb välja ka nagu liha ja maitseb nagu liha, aga mitte nagu porgand!
mnn 8. oktoober 2019 16:31
Aga miks peab tegema vegan pikkpoissi, vegan kotletti, vegan vorsti jne. Võiks ju süüa lihtsalt taimetoitu. Mina söön küll salatit ja ei häbene seda üldse. Need veganid on ka kõik kapikarnivoorid.
Millest sa aru ei saa 8. oktoober 2019 18:01
Aga asi polegi selles, et neile liha ei maitseks. Maitseb küll ja seetõttu teevadki lihalaadseid vegantoite, et loomad ei kannataks.
Inimesemoodi jänkud 8. oktoober 2019 16:26
lihtsalt küsin 8. oktoober 2019 16:16
Kas me oleme juba nii vaesed, et peame muru hakkama sööma?
Miks muru, 8. oktoober 2019 17:01
praegu ju lehtede langemise aeg. :DD
Ei saa nad läbi lätita 8. oktoober 2019 15:59
No ei saa need veged ikka kuidagi ilma "lihalaadse" toiduta... Ju siis ikka pole usk ja veendumus nii kindlad kui jutust paistab :D Kui mõtlema hakata, siis mina omnivoorina olen ka ikka suht peaaegu vege: praetaldrikul on hunnik kartulit ja hapukurk, soust on jahu+taimeõli... makaroniroad on valdavas osas veged... õlu on vege,,, viin on vege... Pole see liha hulk nii suur ühti :)