Paljana söögitegemine.Foto: PantherMedia/Scanpix
Toidutare 19. august 2019 14:46
Eneseabikirjanduse ja -kursuste kummalises maailmas on laineid löömas uus supersoovitus - paarid võiks aegajalt alasti süüa! Nii suurenevat intiimsus ja seksuaalne söögiisu. 

Briti tabloid Daily Mail vahendab, et Seattle asutuses The Love Lab ollakse veendunud, et lähedaste suhete nimel tuleb aeg-ajalt kaaslase ees täiesti alasti olla. 

Asutus väidab, et nende soovituse taga on aastakümnete pikkused vaatlusandmed, mida on töödeldud matemaatiliste võrranditega. 

Uurimistöö tulemusena leiab The Love Lab ehk armulaboratoorium, et igavese armastuse retsept on imelihtne. Muuda kallimaga veedetud aeg oma elus esmatähtsaks ning jääge alati üksteise suhtes uudishimulikeks. Ehk ära lõpeta iial pärimist - ent see ei käi igasuguste küsimuste kohta. 

Armulabor käsib paaridel minna kaheksale erinevale kohtingule, mille käigus omavaheline kirg üles leida ja lõkkele süüdata. Nende hinnangul võib täiesti vabalt juhtuda, et paar armub taas üksteisesse ära.

Esimesel kohtingul peaks paar rääkima usaldusest, teisel lahkarvamustest.

Kolmas on pühendatud seksile, kus soovitataksegi valida kas väga intiimne restoran. Teine võimalus on jääda koju, ning muuta see tõeliselt kauniks ja muuta oma kodu peeneks söögikohaks. 

Viimasel juhul aga tuleks olla einet võttes ja vesteldes täiesti alasti! Rääkima peaks eestkätt seksist, kuidas see kunagi tundus ja mis sellest võiks saada. Soovitatakse palju naerda ning tunda end võimalikult turvaliselt ja õdusalt.

Järgmiste kohtingute teemad on: mis maksab armastus (raha), perekond, seiklushimu, vanadus ning unistustes elamine.  

Mainitud kohtingute soovitamisel on öeldud, et nende korraldamisega peaks paar tegelema üle ühe, ehk sama inimene ei organiseeri mitut õhtut järjest. Mis aga juhtub kui teine ei ole huvitatud uhke kodurestorani ettevalmistamisest jääb paraku selgusetuks. 

On tehtud suisa uuring, milles osalenutest 15 protsenti leidis, et alasti koos söögitegemine on nende elus üks romantilisemaid ja erootilisemaid kogemusi. 

Toidukulleri HelloFresh pool poolt läbiviidud ja kümneid miljoneid hõlmanud uuringus lausus iga viies, et oskus süüa teha on nende silmis sama atraktiivne kui seksikas keha. 25 protsenti aga tunnistasid, et nemad on kasutanud oma kulinaarseid oskusi võrgutamisel ära.