Toiduuudised

Avatud talude päev saab avalöögi 20. juulil Maamehe golfi talus 

Toidutare, 11. juuli 2019 09:00
Maamehe golfi taluFoto: Tonis Anton Photography
Suurele üle-eestilisele pereüritusele antakse avapauk 20. juulil kell 14 Maamehe golfi talus Võrumaal, kus saab nautida nii meelelahutust kui ka kohalikku toitu.

„Maamehe golfi talu pere on siiralt õnnelik võimaluse eest olla avatud talude päeva avapaugu toimumiskohaks. Meie talu on hea mõttes kiiksuga ja püüab teistest erineda, kasutades ära looduse ilu, kuid jäädes samal ajal lihtsaks ning meeleolu ja naudinguid pakkuvaks kohaks,“ ütles Maamehe golfi talu perenaine Karin Sepp.

Samal teemal

Avaüritusel saab sõita hobukaariku ning ponidega ja mängida maamehe golfi, kehakinnituseks pakutakse koduleiba, veisekotlette otse grillilt, kaerakilet, saviahju pitsat ja kohalike Vana-Võromaa tootjate toodangut. Suu teeb magusaks Tordi Kiirabi ning üritusele paneb punkti Alen Veziko kontsert karjakoplis.

Üritus on kõigile tasuta.

Avatud talude päev toimub 21. juulil, kuid üle poolte osalevatest taludest on avatud ka juba 20. juulil. Talusid ja nende avamisaegu saab vaadata veebilehelt www.avatudtalud.ee. Samuti on talud välja toodud paberkaartidel, mida leiab Circle K ja Alexela tanklatest, Selveri poodidest ja Elroni rongidest, ning kohale sõitmise juhiseid ja muid lisavõimalusi pakub mobiilirakendus Navicup.