Toiduuudised

Kas me jõuame juba varsti kohale? Reisi aitavad valutumalt mööda saata vahvad mängud (1)

Triin Raestik, 15. juuni 2019 15:00
Magnetmäng on ideaalne: Mia ema Ragne Värk ütleb, et reisile on hea kaasa võtta magnetmänge. Need püsivad kenasti karbis ja on enamasti pisikesed. Valikut on Ragne sõnul nii pisikestele kui ka suurematele.Foto: Ragne Värk

Hetk, mil minutike pärast autoreisi algust kostub tagapingilt küsimus «Kas me jõuame varsti kohale?», on tuttav ilmselt enamikule emadest-isadest. Reisi aitavad valutumalt mööda saata vahvad mängud.

Naistelehe köögitoimetaja Ragne Värgi (33) varsti kolmeaastaseks saava tütre Mia üks lemmiklauamänge on magnetkarbis olev lihtne mõistatusmäng. Lahendada tuleb piltmõistatus ehk laps peab üles leidma loomade kodud. Lind sobitub kokku pesaga, konn tiigiga, hobune talliga jne.

See mäng lahutab mudilase meelt ideaalselt ka autosõidul. Seda on mugav kaasa võtta, kuna kõik on koos ühes pisikeses karbikeses, mis ei võta palju ruumi. Tänu magnetile püsivad osad kenasti kaante küljes ja pärast ei pea juppe mööda autot taga ajama. Samast sarjast, teab Ragne, on mänge veel. Ka suurematele järeltulijatele leidub põnevaid variante.

Edasi lugemiseks: