Retseptid

Alma otsib Eesti parimat kohupiimakooki 

Toidutare, 8. veebruar 2016, 04:50

Alma koostöös Eesti Naise ning Toidutarega kuulutab välja konkursi “Eesti parim kohupiimakook”. Saada meile oma retsept ja võida mõnusaid auhindu.TÄNAME KÕIKI RETSEPTIDE SAATJAID! VÕITJATE KOHTA LEIAD INFOT MAIKUU EESTI NAISEST. KOHTUMISENI!

Kui Sinu küpsetatud kohupiimakook on kuulus oma „keele viib alla“ maitse pärast, siis oleks Sul aeg oma head retsepti jagada, nii et veel suurem hulk inimesi saaks tõelise maitsenaudingu osaliseks. Imemaitsev kohupiimakook ei pea olema üldse keeruline, peamine on maitsenauding, mida kohupiimakooki süües saadakse ning et see oleks valmistatud Alma kohupiimakreemist.

8. veebruarist – 27. märtsini on kõik kohupiimakoogimeistrid oodatud laadima siia Toidutare keskkonda oma käte ning armastusega valmistatud koogiretsepte koos fotoga.

Eesti parima kohupiimakoogi retsepti autor saab auhinnaks aasta lõpuni Alma kohupiimakreemidega varustamise ning 3.kuuse Eesti Naise tellimuse, lisaks valitakse välja veel kaks retsepti, mille autoreid premeeritakse Valio Eesti tootekotiga. Kolm väljavalitud retsepti avalikustatakse autorite nimedega toimetatud kujul Eesti Naise maikuu numbris. Parimatest retseptidest valmib omakorda Alma retseptivihik, mida levitatakse Baltikumis.

Kuidas osaleda?

1. Valmista oma retsepti järgi maitsev kohupiimakook ning tee koogist ilus foto.

2. Lae foto koos retseptiga siia üles.

3. Näita kindlasti retseptis ära kõik kasutatud toiduained ja nende kogused. Kasuta koogi valmistamiseks kindlasti Alma värske ning puhta maitsega kohupiimakreeme.

4. Ära unusta kirjeldada kohupiimakoogi valmistamise protsessi  ja lisada tähtsaid pisiasju nagu küpsetustemperatuur ja valmimisaeg.

5. Kui Sul on koogiga seoses rääkida mõni vahva lugu, siis kindlasti jaga seda meiega.

6. Kirjuta retsepti juurde kindlasti oma nimi, telefoninumber, e-posti aadress või postiaadress , et saaksime Sinuga ühendust võtta.

Kampaania tingimused

Konkursi korraldaja: Valio Eesti AS (edaspidi: Valio Eesti), registrikood 10261303, aadress Sõpruse pst. 145 B korpus 13417, Tallinn. Kontaktisik on Marin Lamesoo (marin.lamesoo@valio.ee).

1. Konkursi kolm parimat kohupiimakoogi retsepti valib välja Valio Eesti meeskond koostöös Toidutare ning Eesti Naise kollektiiviga 30.märtsil. Retseptiautoreid teavitatakse võidust isiklikult telefoni või e-posti teel. Võitjatest antakse teada ka Toidutare.ee veebilehel. Eesti parima kohupiimakoogi retsepti autor saab auhinnaks aasta lõpuni Alma kohupiimakreemidega varustamise ning 3.kuuse Eesti Naise tellimuse, lisaks valitakse välja veel kaks retsepti, mille autoreid premeeritakse Valio Eesti tootekotiga. Kolm väljavalitud retsepti avalikustatakse autorite nimedega toimetatud kujul Eesti Naise maikuu numbris.

2. Võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.

3. Retsepti saatmisega konkursile nõustuvad autorid, et nende esitatud retseptid võidakse avaldada toimetatud kujul autori nimega Valio Eesti poolt loodavates ja/või levitatavates reklaammaterjalides ning Valio Eesti kodulehel.

4. Retsepti esitaja kinnitab konkursil osaledes, et konkursile esitatav retsept on autori originaallooming.

5. Retsepti saatmisega kinnitab konkursil osaleja enda kohta esitatud andmete õigsust ja oma soovi osaleda konkursil ja nõustumist Valio Eesti poolt konkursi kohta kehtestatud kõikide tingimustega.

6. Valio Eestil on õigus teha täpsustusi käesolevates tingimustes või neid muuta, teavitades muudatustest kodulehe ning Toidutare veebikeskkonna vahendusel.

Kohupiima-kõrvitsavorm