Retseptid

Kas sul kasvab kodus oma nunnu? Saada ta konkursile! 

Toimetas Manona Paris, 8. august 2018, 07:06
Foto: Foto: Eestimaa Talupidajate Keskliit
Kui sinu aianurgas kasvab mõni aiasaadus, mis on kuidagi naljakas, eriskummaline ja ebahariliku välimusega, siis saada sellest ülesvõte Eesti Talupidajate Keskliidu korraldatavale fotokonkursile. Oodatud on ka nunnud pildid koduloomadest. 

Nunnukonkursile oodatakse erilise kuju ja ebahariliku suurusega puu- ning köögiviljade fotosid, samuti on teretulnud toredad kaadrid koduloomadest. Humoorikad olukorrad, naljakad näoilmed ja looduse väikesed imed (nagu kaksikutest vasikad jt huvitavad näited) on kõik konkursiväärilised jäädvustused, teatas Eestimaa Talupidajate Keskliit. Eestimaa. Selle ettevõtmisega on soov tunnustada ja teadvustada neid toredaid inimesi, kes nii töö kui ka hobina kasvatavad põllukultuure ja/või koduloomi, hoides nii elus meie põllumajandustraditsioone.
Fotosid ootab Taluliit digitaalselt aadressile fotokonkurss@talutoit.ee kuni 15. septembrini.
Parimate tööde autoreid autasustatakse külluslike „Ehtsa talutoidu“ märki kandvate toidukottidega. Kõikidest saadetud töödest valmib sügise hakul meeleolukas video, mis avaldatakse „Ehtsa talutoidu“ Facebooki leheküljel.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
manona.paris@toidutare.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee