Toiduuudised

Proovi uusi mahlajooke 

Toidutare, 26. november 2014, 12:30
Uued mahlajoogid
Põltsamaa tõi turule uued mahlajoogid, mis sisaldavad A-, C-, D-, ja E-vitamiine ning ženšenni. Lisaks saab maitsta ka vähese alkoholisisaldusega uut glöggi.

Klaas mahla kosutab ja turgutab. Uus jõhvika-greibijook sisaldab ženšenni ekstrakti ja C-vitamiini, mis annavad looduslikku energiat, vähendavad väsimust, hoiavad erksana ning toetavad immuunsüsteemi.
Jõhvika-mustikajoogis sisalduvad vitamiinid A, C, D, ja E on igapäevased vajalikud vitamiinid, mis turgutavad immuunsussüsteemi: vitamiin A aitab teravdada nägemist, vitamiin D tugevdab luid, hambaid ja lihaseid, vitamiin E aitab kaitsta гakke oksüdatiivse stгessi eest ning vitamiin C aitab kaasa näгvisüsteemi talitlusele.
“Tervislik eluviis on moes ning igapäevast toidulauda kattes teevad Eesti inimesed väga teadlikke valikuid. Esimesi funktsionaalseid tooteid hakkasime pakkuma selle aasta alguses, kui tõime turule teadlastega koostöös arendatud Pai Pluss smuutid. Tarbijad võtsid need väga hästi vastu, mis andis meile julguse arendada funktsionaalset tooterühma vitamiinide ja looduslike ainetega rikastatud mahlajookide näol,” ütles AS Põltsamaa Felix turundusdirektor Marek Viilol.
Põltsamaa uued vitamiinidega rikastatud mahlajoogid on säilitusainetevabad, naturaalsed ja tervislikud – ühest klaasist saab 30% päevasest vitamiinide vajadusest.
Põltsamaa Felixi veinivalikusse lisandus ka uus, vürtsikas, vähese alkoholisisaldusega glöggi. Kui mittealkohoolne Põltsamaa Glöggi on üks enimmüüdumatest, siis uue joogi alkoholisisaldus on kõigest 4,5%. Felixi turundusdirektori Marek Viiloli sõnul on uuel Põltsamaa Glöggil oma ainulaadne nišš: ta on tunduvalt lahjem ja kergem kui traditsioonilised hõõgveinid, ent maitse poolest sama täidlane ja soojendav.
“See on mõnusalt kerge ja hõrk glögi, mille maitse muudavad täiuslikuks hoolikalt valitud ning käsitsi valmistatud vürtside segu ning Põltsamaal laagerdunud küps marjavein,” kirjeldas uut soojendavat jooki Viilol. Glögi on saadaval mugavas üheliitrises tetrapakis.
Põltsamaa Felixi glögide sarja kuulub veel traditsioonilise rootsi retsepti järgi valmistatud 14%-lise alkoholisisaldusega Põltsamaa Klassikaline Glögg ja Põltsamaa alkoholivaba glögi.