Toiduuudised

Paljas Porgand hakkab paariks tunniks vegan-kohvimeistriks 

Toidutare, 26. oktoober 2018, 12:07
Foto: Robert’s Coffee
Populaarne blogija Merilin Taimre alias Paljas Porgand asub veganlusele pühendatud päeval Viru Keskuse Robert’s Coffee kohvikus teenindajarolli, pakkudes 1. novembril kella 17-19 kõikidele külastajatele taimseid kohvijooke, taimseid gelatosid ehk vegelatosid ja sorbette.

Merilini sõnul ta end ise otseselt veganina ei klassifitseeri, kuid eelistab taimset toitu loomsele ning tegutseb selle nimel, et veganlus Eestis veelgi populaarsust koguks.

“Armastan taimetoitu ning olen selles vallas mitmeid projekte teinud, sealhulgas valmistanud restoranidele vegan-menüüsid. Lisaks on mul endal kohe välja tulemas ka vegan-retseptiraamat,“ avas meediale saadetud teates oma projektis osalemise tagamaid Merilin Taimre, kes kutsub 1. novembril kõiki külastajaid oma lemmikjooki – mandlipiimaga lattet – proovima.

Edasi loe Toidutarest!

Samal teemal

24. detsember 2018, 16:48
Blogija Paljas Porgand kaalus oma blogi sulgemist: siin on lahti läinud jube õelus
30. november 2018, 15:44
GALERII | Paljas Porgand esitles oma neljandat retseptiraamatut
9. november 2018, 19:00
PEHME JA KARVANE | Merilin Taimre: kass on absoluutselt mu kõige lemmikum loom. Mulle öeldakse, et ma olen isegi nagu kiisu!
1. november 2018, 18:02
VAU! Blogija Paljas Porgand läbis totaalse muutumise ning lõikas oma ülipikad kiharad lühikesteks: nüüd ongi puhas värske leht ja energia!