Foto: Erakogu
Mallukas, A1000 Market 6. aprill 2023 10:40

„Ma ei tea, kus kivi all ma elanud olen, aga A1000 Market poodi ma enne sattunud ei olnud. Kuna aga nad minuga ühendust võtsid ja enda poodi üle kaema kutsusid, siis võtsin Andra ühes ja sõitsime kohale,“ räägib Eesti üks tuntumaid blogijaid Mallu Mariann Treimann.

Fun fact (*lõbus fakt ingl k) minu ja Andra kohta - me armastame suuri toidupoode. Isegi iga kord, kui reisil käime, oleme napilt kõige rohkem põnevil toidupoodide külastamise üle. Ja nagu öeldud, oli ka A1000 Market on meile täiesti uudne.

Foto: Erakogu

Esiteks oli mul säärane info, et seal olla põhimõtteliselt kõige soodsam ostukorv just toiduainete koha pealt. Ja tõsi see oli, sest ma leidsin enamik enda lemmikuid kenasti riiulitelt üles. Lisaks hämmastas mind väga suur külmutatud mereandide valik. 

Mis meid veel eriti elevile ajas - SEAL OLI KÕIKE VEEL! Nagu näiteks käterätikuid ja patju ja pleede ja sisekujunduselemente ja korvikesi ja küünlaid ja autokaupa ja kodukeemiat, kuni hommikumantliteni välja. Isegi mänguasju oli seal niii palju, et hoia ja keela. Me krabasime Andraga mõlemad endale mega suure Dobble mängu. 

Foto: Erakogu

Väike soovitus - ma ei soovita sinna poodi lastega minna, sest seal on mega lai valik erinevaid maiuseid, mida ma mujal näinud polegi, näiteks erinevaid üllatusmune ja muud säärast kraami, mis laste silmad särama paneb. 

Näitan nüüd teile ette kogu kraami, mis mina endaga poest kaasa tõin. Olgu öeldud, et kogu see lauatäis kraami läks mulle kokku maksma 120 eurot.

VÕRDLUS: toidupoodide hindadel on suured erinevused (märts 2023)

Vaata kõiki sooduspakkumisi ja kus asub Sulle lähim A1000 Market.