Kolumnid

EVELIN ILVES | Olen meedikuna esimest korda elus talve hakul meie endi tervise pärast mures (5)

LISA KOMMENTAAR

Hmm 21. november 2022 18:39
Meedikuna? Baka saamisest sada aastat hiljem lihtsustatud korras antud diplom on rohkem, kui küsitava väärtusega. Kas pr. Ilves seaduse järgi mitte ainult perearsti abina töötada ei tohiks teatud periood? Iseseisvaid vastuvõtte ta kindlasti korraldada ei tohi. Ja mis kõige tähtsam, ta ei tööta nähtavasti kuskil kliinikus ka perearsti abina mitte. Pigem on see elukestev minaolenmaailmanaba kompleks, oleme näinud ju neid arutuid visklemisi ühelt hobilt teisele.
Vaatleja 20. november 2022 06:32
Kulla moderaator, sõna pidi ju vaba olema,, aga Sina muudkui kustutad kommentaare. On siis selles midagi solvavat kui küsida ennast pidevalt eksponeeriva ja arstiks nimetava inimese vaimse tervise kohta. See, et Evelinil on meditsiiniline kõrgharidus ei tee Temast veel arsti, Või on Ta tõesti imeline multitalent? (fotograaf: viiuldaja: leivategija: talisuppleja: kokanduse asjatundja:........)
Jah 19. november 2022 21:37
Muretsemine on haigus. Nii et kui ollakse haigestunud muretsemisesse tuleks kiiresti abi otsida või ise enda abi anda.
jaburus kuubis 19. november 2022 16:47
järgmine preili kes muretsed meie pärast, üks hullutas generaatoreid, küünlaid, riisi ostma, teine MURETSEB (meie meelistegevus:)) nee-ri külmapelguse ülekandest meile:) kas preilidel see alaväärsus... või suured vajakajäämised tähelepanus:)
19. november 2022 14:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
suhkur ja munad põhjamaalase toit 19. november 2022 18:22
ei tule külmatunnet peale ja kaitsev pekikiht kasvab