Kolumnid

EVELIN ILVES | Eestisse ei julgeta enam tulla, ei tööle ega elama (6)

LISA KOMMENTAAR

maamees 29. aprill 2022 06:49
Jälgin pidevalt neid evelini heietusi.Otsene kriitika kaob alati kuhugi ära.See naine lihtsalt ei talu kriitikat enda kohta,muud midagi.
Njah 28. aprill 2022 22:06
Kas saab ühe inimese jutu puhul sedasi üldistada? Ise näen pigem vastupidist pilti. See prantsuse muretus ja veel mõne Euroopa suure rahva muretus. Andku need prantslased oma elupaigad meile ja meie anname enda oma neile, ehk vahetame elukohad. Näis, kauaks nad muretud on.
lang 28. aprill 2022 15:36
Tänan retsepti eest, väga hea! Aga seda ülalkiidetud Prantsusmaad suurlinnades enam ei ole. Supermarketitest enam ei saa isegi korralikku bagutte'i, ainult küla pagaripoest veel saab. Unist ja halli ehedat Prantsusmaad saab näha ainult provintsis. Viimased aastad enne koroonat oli Prantsusmaal reisimine pidevate streikide tõttu täielik piin. Aga muidugi Prantsusmaale tuleb tihedamalt minna.
iga päev ületab piiri 200 - 300 inimest 28. aprill 2022 13:23
nemad küll ei karda. Proua jäi sissetulekust ilma, selles on asi. Ja ongi hea, pole sealt neid veel juurde vaja. Palju üks kohvik tööjõudu vajab? Toob siia karvaseid ja sulelisi, kahvatuid ja värvilisi. Midagi head kah lugeda.

XXXL 28. aprill 2022 12:29
Imelik, räägib kuidas prantsuse kohvikutes kostub peamiselt prantsuse keelt ja see olevat nii tore ja ise toitub Eestisse võõrtööliste sisseveost. Tallinn erineb selle poolest, et eesti keelt kostub tänavatel üha harvem. Head teed talle minna oma prantsusmaale !
Teeline 28. aprill 2022 14:31
Vaevalt ta Prantsusmaale läheb. Vahemeretaguse "pagulase" mõõtu välja ei anna, aga teised peavad seal äraelamiseks tööd tegema.