Evelin Ilves

Foto: Mari Luud
Evelin Ilves 28. aprill 2022 09:57

„Mu ärevus on viimasel ajal väga suureks läinud. Nii päeval kui ööl olen üha rahutum. Isegi töö, mida ma nii väga armastan ja mille pärast Eestisse kolisin, et ole justkui enam endine. Hakkan nagu hõrenema, kindlustunne kaob tundidega ja ma ei tea, mida teha. Oodata, kuni kokku kukun?“ räägib võluv prantslanna veekalkvel silmadega, hääles kandev lootusetuse noot.

Ta on rahvusvaheline värbaja ning viimsed piisad tema hinge lämmatavasse karikasse on iga päevaga üha sagedasemad äraütlejad varem nii ahvatlevatele tööpakkumistele. Eestisse ei julgeta enam tööle ja elama tulla ning see kogemus on rõõmsameelsele naisele olnud hirmutav.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

maamees 29. aprill 2022 06:49
Jälgin pidevalt neid evelini heietusi.Otsene kriitika kaob alati kuhugi ära.See naine lihtsalt ei talu kriitikat enda kohta,muud midagi.
Njah 28. aprill 2022 22:06
Kas saab ühe inimese jutu puhul sedasi üldistada? Ise näen pigem vastupidist pilti. See prantsuse muretus ja veel mõne Euroopa suure rahva muretus. Andku need prantslased oma elupaigad meile ja meie anname enda oma neile, ehk vahetame elukohad. Näis, kauaks nad muretud on.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS