Kolumnid

KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | C. F. Hahni pubi (Pärnu): kui asute seljankat tegema, mõelge raskema hommiku peale. See supp peaks andma eluisu tagasi! 

Karmo Tüür, 9. jaanuar 2022 10:25

Kollaaž

Foto: 2x Karmo Tüür

Selle puhveti kasuks räägivad päris mitu asja: väga hea asukoht hoogsa liiklusvoo ääres, silmatorkavalt kena hoone, mõnus interjöör ja mahukas sisemus. Kuid kas tuntud Vana Villemi pubiketi see lüli ka köögi osas seda heade eeliste rida jätkab?

Tööpäeva lõunasel ajal juhtus sööjaid olema päris vähe, mis aga minu mätta otsast vaadatuna on ju hea – nii saan mina oma toimingud kiiremini toimetatud. Päevapakkumiste hulgas ahvatleb hartšo, kuid jään oma tavale kindlaks ning teen valiku n-ö püsimenüüst.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Kivi kõrts (Alatskivil): mis valemiga see puhvet toimib? Siit õhkab kaugele ehedust ja jämedaid maitselubadusi
18.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Kalarestoran (Pangodi): kulinaarset orgasmi siit puhvetist ei leia, kuid hästi oskavad nad süüa teha ikkagi
12.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Ränduri Pubi (Tartu): siiras sillas ja püsti, kiites oskust teha lihtsat rooga nii uskumatult maitsvana!
05.12.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Platz (Tallinn): jääb kuhugi horisondist allapoole, praepöidlast saaks aga telefoniposte teha