Sisuturundus

Kristjan Rabi: ,,LOCA on ainus filter, mis võtab kohvilt kibeduse ja muudab maitse siidiselt puhtaks.“ 

LOCA filter, 4. oktoober 2021 16:54

Musta kohvi nautimine hea punase veini kombel ja seejuures veel tervislikult – see ei kõla usutavalt kellelegi, kuniks ta pole saanud ise veenduda LOCA „kivifiltriga“ valmistatud kohvi erakordselt siidises ja puhtas maitses. Just maitse on see, mis veenab skeptikud ja baristad, tõdeb endine saatejuht ja tänane AEGAON käekellade üks eestvedajaid, Kristjan Rabi.

Õnneliku juhuse tahtel kohvimaailma sattunud Kristjan ise rõõmustab kõige enam selle üle, et ei pea enam kohvi ebameeldivaid maitseid piimaga peitma – sel lihtsal põhjusel, et neid enam pole. Kõik see muu, mis LOCA-s head, on tema jaoks üksnes meeldiv boonus. Kiidusõnu jagub teistelgi tuntud kohvisõpradel ja spetsialistidel, kes Kristjani arvamust kinnitavad.

„Kohvi kibedust põhjustavad kohvioa õlid ja parkained – nende eemaldamine päästabki esile maitsed, millest sul seni aimugi polnud.“

LOCA filter on valmistatud ainulaadsest poorsest keraamikast, mis kätte võttes meenutab pigem kivi – siit ka tema hüüdnimi „kivifilter“.

Esiti tundub loogikavastane, et sellest üldse vedelik võiks läbi voolata. Tegu on aga looduslikku päritolu keraamilise materjaliga, mis koosneb miljonitest imepeenikestest pooridest. Need samad poorid lasevadki endast läbi voolata üksnes parimal, võttes kinni kibedust põhjustavad parkained ja röstimisel tekkivad kohvioa õlid. Tänu sellele jääbki kohv enneolematult siidine, puhas ja täidlane, võimaldades avastada ning nautida täiesti uut maitsete maailma, mis seni on varju jäänud.

JÜRGEN PÄRNSALU – STAR FM saatejuht: ,„Ma olen mõelnud, et kas päriselt ka keegi selle šokolaadi ja karamelli maitse suudab kohvi seest tuvastada. Või on see lihtsalt mingi poosetamine? LOCA-ga sain aru, et see on võimalik!“

„Nii tervislik, kui üks kohv üldse olla saab.“

Keda mingil põhjusel kõnetavad märksõnad laktoositalumatus, kaalujälgimine või kolesterool, neil tasub LOCA peale juba tõsisemalt mõelda.

Senine tagasiside on näidanud, et enamus, kes varem lisasid oma kohvile piima ja suhkrut just kibeduse peitmiseks, mitte üksnes ei suuda juua LOCA-ga valmistatud musta kohvi puhtalt, vaid lausa naudivad seda. Kõrge kolesterooliga kimpus olevatele inimestele on soovitatud juua just filtrikohvi, mis sisaldab vähem kafeooli ja kafestooli – just kohvioa õlides peituvad ained. Kuna LOCA on õlide kõrvaldamisel märkimisväärselt tõhusam kui paberfilter, siis on see kõige muu meeldiva kõrval üksnes suurepärane lisaboonus.

ROLAND PÕLLU – KOKOMO röstmeister: „LOCA kivifiltriga valmistatud kohv on suurepäraselt tasakaalus ja puhas tass kohvi. Isegi tumedama rösti puhul ei jõua kohvis sisalduvad õlid tassi. Oma poorsuse tõttu eemaldab kivifilter tõhusalt kõik õlid ning park- ja mõrkained.“

„LOCA on maailma kõige lihtsam, ökonoomsem ja keskkonnasõbralikum „kohviaparaat“.“

Ükski kallis kohvimasin ei suuda anda ligilähedalegi sellist tulemust nagu LOCA. Tema kasutamine on imelihtne – kohvipuru filtrisse, kuum vesi peale ja kasvõi otse tassi. Kangust on võimalik muuta vee valamise kiiruse ja jahvatuse jämedusega mängides. Filtri „algseadete taastamiseks“ piisab puhtaks põletamisest või söögisoodaga vees keetmisest – sõltuvalt ummistusest.

Suurimaks ökoloogiliseks jalajäljeks võib pidada filtri reisi Jaapanist Eestisse, kuid kuna filter ei vaja paberfiltreid, heastab ta selle säästetud puude arvelt. LOCA võtab vähe ruumi, mistõttu sobib ta suurepäraselt igasse majapidamisse, maakodu kööki, kontorisse, matkale, reisile ja kingituseks.

HEIDI HANSO – Pajuvärava talu perenaine: „Mina vana pätikohvi-hundina olen üsna pahvistunud. Ma ei poolda suuri kohvimasinaid, ammugi veel tavalist kohvimasina-paberfiltrikohvi, sest mu köögis pole masinatele just liiga palju ruumi. Lisaks vajab iga masin hooldust. Ja siis mul on jällegi sõpru, kes külla tulles nina kirtustavad, kui kohvipuru hamba vahele jääb. See must vidin teeb kõik õnnelikuks ja julgengi täitsa päriselt soovitada.“

LOCA annab „kodukohvikule“ uue tähenduse.

Lisaks esimestele restoranidele ja kohvikutele, on LOCA võrdlemisi lühikese ajaga jõudnud enam kui 800 kodusse üle Eesti. Huvilistel on võimalus selle erakordse filtriga lähemalt tutvuda ja soovi korral ka endale soetada e-poest www.locafilter.eu