Kolumnid

KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Faehlmanni kohvik (Tallinn): blinnn! See ei ole OK! Toodi kaks käiku korraga! (2)

Karmo Tüür, 17. august 2021 08:54
Foto: Karmo Tüür

Suure meediamaja läheduses olev puhvet Faehlmanni kohvik on ilmselgelt populaarne.

Kesklinna poolt lähenedes võib näha mitmeid muid väljasistumise võimalusi üsna hõredalt asustatuna, kuid selle heleda ja helgena mõjuva nurgakohviku ees on rahvast tublisti rohkem. Kell saab kohe-kohe 12 ja ilmselt on hetkel päeva tippkoormus. Selle napi pooltunni jooksul, mis ma majas sees istun, voorib inimesi üsna tihedalt ... kuid sellel on ka oma varjukülg. Kuid kõigest järgemööda.

Kuna olin veebimenüüst oma valiku juba teinud, siis seisin koos teistega kassa juurde sappa ning andsin oma soovidest teada. Välilauad olid üsna täis, seega toetasin ennast veidi liiga soojas ruumis maha ja vaatasin veidi ringi. Selline lihtne, kuid armsa lahendusega toidupesa paistis olevat üsna sopiline ja ruumikam kui väljast võinuks arvata.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.08.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Menu (Pärnus): supi nime all pudru pakkumist ei oska heaks pidada, lihaga mõistab see maja ümber käia küll ja veel!
03.08.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Hõlm (Tartu): tegu on väga soovitusväärse Restoraniga, millel on suur ja põrisev R
01.08.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | RoRo Narvas: miks te mind karistate? Et – oleme su raha kätte saanud, nähh, siin on su lobi, davai, dasvidaanija?
20.07.2021
KARMO TÜÜRI SUPIPÖIAL | Krooni kohvik (Pärnu): kodu on seljankal siin hoolikalt hakitud, tihe ja… magus?