Foto: Karmo Tüür
Karmo Tüür 17. august 2021 08:54

Suure meediamaja läheduses olev puhvet Faehlmanni kohvik on ilmselgelt populaarne.

Kesklinna poolt lähenedes võib näha mitmeid muid väljasistumise võimalusi üsna hõredalt asustatuna, kuid selle heleda ja helgena mõjuva nurgakohviku ees on rahvast tublisti rohkem. Kell saab kohe-kohe 12 ja ilmselt on hetkel päeva tippkoormus. Selle napi pooltunni jooksul, mis ma majas sees istun, voorib inimesi üsna tihedalt ... kuid sellel on ka oma varjukülg. Kuid kõigest järgemööda.

Kuna olin veebimenüüst oma valiku juba teinud, siis seisin koos teistega kassa juurde sappa ning andsin oma soovidest teada. Välilauad olid üsna täis, seega toetasin ennast veidi liiga soojas ruumis maha ja vaatasin veidi ringi. Selline lihtne, kuid armsa lahendusega toidupesa paistis olevat üsna sopiline ja ruumikam kui väljast võinuks arvata.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Arvamus 17. august 2021 19:32
Veider mõelda, et arvamuse autorile sümpaatsest kohvikust on tehtud laimava pealkirjaga artikkel, kuid lisaks ümmargusele jutule on kõik muu super kui et teise roa mitte meeldimine. Kusjuures pole tegelikku põhjust välja toodud, vaid jällegi mullijuttu aetud. Kas tõesti soov olla meedias kajastatud on nii suur, et vaja nii äärmuslikud arvamuslood teha? Ja kuna härra käis “puhvetis” (nagu viimases lõigus mainitud), siis ärgu oodaku restorani tasemel teenindust :)
Sinu nimi 17. august 2021 10:33
Blinnn....suptšik...milleks sellised russitsismid?! No ja kas "teenendusaps" on ka mingi päris sõna? Muidu väga toredad kolumnid!

SISUTURUNDUS