Toiduuudised

BURGER BOLTIST | Vaata, milliseid toite armastavad eestlased tellida (2)

Toidutare, 29. aprill 2021 16:20
Bolt kullerFoto: Aldo Luud
Bolt Food kuulutas täna välja eelmise aasta kõige populaarsemad Tallinna söögikohad. Kokku valiti välja 12 söögikohta, kust telliti eelmisel aastal kõige rohkem ja saadi enim kasutajate positiivset tagasisidet. 

Tallinna populaarseimad söögikohad valiti välja kümnes eri kategoorias. Kategooriate võitjad on Viru Burger, Kooker, Hanköök, Armudu, Staap, 818 Street Food, Gotsu, McDonald’s, Tai Boh, Commune, Shaurma Kebab ja Poke Bowl. 

Poeli sõnul on koroonakriisi ajal huvi Bolt Food’i vastu oluliselt suurenenud. “Eelmise aasta esimeste piirangute ajal kasvas tellimuste arv hüppeliselt ning tempo ei ole tänaseks päevaks raugenud. Näeme selgelt, et paljude kasutajate jaoks oleme mugavusteenusest välja kasvanud vajalikuks igapäevaseks abivahendiks toidulaua katmisel,” lisas ta.  

Bolt Food’i kasutajate lemmikroog on vaieldamatult kvaliteetne ning maitsev burger, kuid inimesed eelistavad üha enam ka tervislikumaid alternatiive ning taimetoitu, näiteks erinevaid salateid ja poke-kausse. “Üha enam kasvab kasutajate huvi eksootiliste maitsete ja maailmaköögi vastu, populaarseim eelistus on Korea ja Tai köök,” ütles Poel. 

Bolt Food’i kliendid tellivad enamasti rohkem kui ühe roa ehk suuremale seltskonnale. Kõige enam tellitakse toitu töönädala sees lõunastel ja pärastlõunastel aegadel ning nädalavahetustel. Kaasa tellitud jookidest eelistavad inimesed erinevaid karastusjooke, vähem ostetakse mahla ja alkohoolseid jooke.

Bolt Food on Eestis tegutsenud alates 2019. aastast ja on kättesaadav Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Viljandis, Kohtla-Järvel ning Jõhvis. Kokku tegutseb Bolt Food 20 riigis ja 56 linnas üle maailma.