Toiduuudised

VIDEOÕPETUS | VANAKOOLI LIHTSAD JÕULUROAD: kaks lihtsat kooki, millega ka lapsed hakkama saavad 

Manona Paris | Video: Hannes Dreimanis, Rauno Vahtre, montaaž Tatjana Iljina , 23. detsember 2020 09:29
Foto: Video: Hannes Dreimanis, Rauno Vahtre, montaaž Tatjana Iljina

Markofka ja Toidutare videoõpetuste seeria on katnud ära kõik traditsioonilised vanakooli jõuluroad, ent midagi oleme siiski jätnud kahe silma vahele. Õige – ilma magusata ei saa ju! Kui kooki pole, siis jäävad ka jõulud kurvemaks.

Markofka Toidutoa peakokk Inga Paenurm nuputas meile selleks kaks imelihtsat kooki, millega saavad hakkama ka lapsed. Teine kookidest ei nõua isegi ahjus küpsetamist, mis teeb see pere pisematele eriti turvaliseks!

Lisaks on laste kokkama harjutamine nende tuleviku seisukohalt väga oluline, sest toidutegemise oskus on otseselt seotud elus paremini hakkamasaamisega. Inga on käinud juba aastaid peakokkade ühendusega mööda Eesti koole innustamas ja tunde andmas. Väikeste inimeste kokkamisõhin on tema sõnul suur, tuleb ainult natuke innustada!

Niisiis, kaks imelist jõulukooki, millega kogu elamine vaimustava aroomiga täita.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.12.2020
VIDEOÕPETUS | VANAKOOLI LIHTSAD JÕULUROAD: ohhoo! Vaata, kust on verivorst tegelikult pärit ja kui lihtne on seda ise kodus teha
16.12.2020
VIDEOÕPETUS | VANAKOOLI LIHTSAD JÕULUROAD: ise sülti teha on lihtsamast lihtsam ja väga maitsev!
07.12.2020
VIDEOÕPETUS | VANAKOOLI LIHTSAD JÕULUROAD: kuidas panna veerandtunniga hauduma maitseküllased Mulgi kapsad ja pitsiline köögiviljaterriin
29.11.2020
VIDEOÕPETUS | VANAKOOLI LIHTSAD JÕULUROAD: auhinnatud kokk Inga Paenurm teab, kuidas panna 2 seapraadi küpsema vaid 10 minutiga!