Toiduuudised

JUBA EHITATAKSE! Tallinna jõuluturg tuleb pisem, maskides, aga ikkagi kingituste ja hõrgutistega 

Manona Paris, 22. november 2020 16:28
Jõuluturu ehitamine 2020Foto: Manona Paris
Kas tänavu ei saagi siis Tallinnas Raekoja platsis glögi mekkimisega endasse veidi jõulutunnet kummutada, kõlas sel sügisel nii mõnigi pettunud-kurb hääleke, sest koroona teine laine tühistas esialgsed jõuluturuplaanid. Õnneks ikka saab küll!

Tallinna Kesklinna vanem Monika Haukanõmm lausus Toidutarele, et laada toimumise eelduseks on klientide vastutustundlik käitumine, vahede hoidmine ja maskide kandmine mujal kui einestamise ajal. „Usun siiski, et inimesed on vastutustundlikud,“ lausus ta. Praeguse seisuga on valitsuse kehtestatud nõuete järgi on vabas õhus toimuvad üritused Haukanõmme kinnitusel teatud piiranguid arvestades võimalikud, kui jälgida 2 + 2 põhimõtet ja inimeste arv Raekoja platsil ei ületa 2000.

Laat saab avalöögi esimesel advendil ehk 27. novembril kell 17, mil Raekoja platsil süüdatakse kuusel jõulutuled. Pühadekaunistused on Haukanõmme sõnul tänavu veidi teistmoodi.

Jõululaadal saavad lisaks toitlustuskioskitele olema ka käsitöö müügikohad. Melu saab olema linnaosavanema sõnul veidi hillitsetum. Tegevused on plaanitud pidades silmas hajutatuse põhimõtteid.

Samal teemal

21.10.2020
GALERII | Tallinna Raekoja platsile püstitati täna jõulukuusk
15.09.2020
Tallinna jõuluturg jääb tänavu ära
27.11.2019
JÕULUTURGUDE SUUR ÜLEVAADE! Milline on meie piirkonna kauneim, taskukohaseim ja algupäraseim?
10.11.2019
VIDEO | Tallinna jõuluturu maitsed: kallivõitu glögi ja jahedalt uhked praed. Õnneks on ka pelmeene!